Multibook "Portale społecznościowe"
piątek, 26 sierpień 2016 04:57

Multibook "Portale społecznościowe"

Napisał
"Portale społecznościowe są w dzisiejszym świecie niezwykle popularne, to w pewnym sensie „okno na świat”. Wielu nie wyobraża sobie bez nich codziennego życia. Społeczności zrzeszające ludzi o podobnych poglądach, zainteresowaniach, czy też innych łączących elementach są w pewnym sensie znakiem rozpoznawalnym współczesności.W kilku krokach tworzymy swój profil i już jesteśmy w sieci. Teraz możemy publikować wszystko, na co mamy ochotę: zdjęcia, muzykę, własne przemyślenia itp. Oprócz funkcji podstawowych są to miejsca o niezwykłej sile oddziaływania na użytkowników, dzięki czemu ich fenomen nie zanika, a prężnie i systematycznie się rozwija. Trudno obecnie znaleźć osobę, która o takim obszarze Internetu nie słyszała".
E-learning 100% free
niedziela, 03 styczeń 2016 08:44

E-learning 100% free (ebook)

Napisane przez
W społeczeństwie informacyjnym pojawił się nowy świat edukacji ogólnej i zawodowej, z bogactwem interaktywnych i społecznościowych narzędzi informatycznych, które w naturalny sposób wykorzystują codziennie młodzi ludzie. Współcześni uczniowie to zupełnie inne pokolenie, którego nawyki przyswajania wiedzy uległy zmianie.
Open Source (ebook)
poniedziałek, 28 grudzień 2015 08:32

Open Source (ebook)

Napisane przez
Nie chcemy płacić za to co możemy mieć za darmo. Stwierdzenie to wydaje się być oczywiste. W codziennych decyzjach konsumenckich unikamy przepłacania za towary i usługi, tym bardziej jeżeli zawyżona cena jest nieproporcjonalna do jakości.
Teoria BHP. Ebook dla uczniów szkół zawodowych
wtorek, 16 czerwiec 2015 06:20

Teoria BHP. Ebook dla uczniów szkół zawodowych

Napisał
Ebook Teoria BHP został stworzony w ramach projektu „Model systemu wdrażania i upowszechniania kształcenia na odległość w uczeniu się przez całe życie” realizowanego przez Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej.
Biznesplan. Ebook dla uczniów szkół zawodowych
piątek, 12 czerwiec 2015 16:04

Biznesplan. Ebook dla uczniów szkół zawodowych

Napisał
Ebook Biznesplan został stworzony w ramach projektu „Model systemu wdrażania i upowszechniania kształcenia na odległość w uczeniu się przez całe życie” realizowanego przez Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej.