Zespół Elearning w Edukacji

Napisał

Autorzy portalu Elearning w Edukacji

Piotr Halama - koordynator projektu Elearning w Edukacji. Autor i prowadzący kursy elearningowe, twórca portali internetowych Republika Edukacji i Zawodowa Edukacja, administrator platform Moodle. Prowadzi szkolenia i warsztaty w zakresie IT. Edukator, nauczyciel przedmiotów zawodowych, bloger.

Anna Dagmara Pozierak - nauczyciel bibliotekarz: CDN PBP w Pile Filia w Złotowie. Twórczyni i realizatorka warsztatów z zakresu Technologii Komunikacyjno Informacyjnej: EduTIKacja - koniec epoki kredy. Pasjonatka i propagatorka interaktywnych form edukacji. Blogerka. Prywatnie cykloturystka!

Współpraca

Piotr Brzóska - informatyk, przedsiębiorca. Właściciel firmy szkoleniowej. Autor i prowadzący kursy elearningowe, administrator platform Moodle.

Izabela Okrzesik - Frąckowiak - fizyk, z zamiłowania: informatyk. Ukończyła Studia Podyplomowe z Matematyki i Informatyki, Studia Podyplomowe - Przygotowanie kadry do prowadzenia kształcenia ustawicznego na odległość. Trener w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii. Autor i prowadząca kursy elearningowe na platformie Moodle.

Agnieszka Halama - pedagog, psychoterapeuta. Właścicielka firmy Centrum Psychoedukacji i Doradztwa HALAMA i marki Polskie Laboratorium Terapii. Prezes Fundacji Marchewkowe Pole.

Dominika Janik - kreatywny grafik, ekspert Adobe. Rysuje, składa i projektuje. Motto przewodnie - WSZYSTKO DA SIĘ ZROBIĆ! http://www.dominikajanik.net

Ewa Janicka - doktor nauk humanistycznych. Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Trzciance AHE w Łodzi. Życie zawodowe i codzienną rzeczywistość stara się łączyć z pasją tworzenia, a sferę badanych teorii skutecznie podbudowuje praktyką. Aktualnie zajmuje się projektowaniem kursów e-learningowych oraz analizowaniem teorii i praktyk związanych z tematyką: Instructional Design, Mooc, E-learning, Education 3.0.

Danuta Kitowska - doktor nauk pedagogicznych, konsultant CDN ds.zarządzania wiedzą, nauczyciel chemii, entuzjasta myślenia wizualnego i sketchnotingu, propagator niekonwencjonalnych sposobów uczenia, mama blogerki - http://aniawkinie.pl

Szymon Konkol - nauczyciel i wykładowca, publicysta, mistrz w rzemiośle, inicjator oraz koordynator projektów edukacji zawodowej, w tym Małej Akademii Mistrzostwa Zawodowego. Autor zestawu podręczników i e-zasobów edukacyjnych oraz platform e-learningowych do kształcenia zawodowego, autor subiektywnego bloga o edukacji EDUfabryka. Współtwórca i redaktor serwisu wolnej publicystyki edukacyjnej Nowy Model Szkoły. Założyciel Centrum Dydaktyki Cyfrowej.

Robert Kreczmer - wykładowca z Zakładzie Służby Kryminalnej Szkoły Policji w Pile, autor kursów e-learningowych ComArch Learning Environment, pełna obsługa programów graficznych wspierających tworzenie kursów e-learning ComArch Learning Environment. Autor kursów e-learningowych na platformy Moodle, SEWN oraz DOKEOS. Administrator platformy szkoleniowej SP w Pile. Zainteresowania technologie informatyczne, wykorzystanie IT w edukacji.

Małgorzata Kułaczkowska - nauczyciel medycznych przedmiotów zawodowych, promotor kształcenia na odległość, autor i prowadząca kursy elearningowe. Administrator Szkoły Moodle.

Katarzyna Kwaśnik - geograf, interesuje się nowoczesną metodyką nauczania opartą o TIK i elearning w zakresie przedmiotów przyrodniczych. Kierownik Pracowni Informacji i Wydawnictw w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile.

Renata Nagiewicz - informatyk, w przeszłości właściciel firmy informatycznej, w której pracowała jako programista. Nauczyciel przedmiotów informatycznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w nr 1 im. H. Cegielskiego w Pile. Autor i prowadząca kursy elearningowe. Prowadzi szkolenia i warsztaty w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych oraz elearningu.

Katarzyna Pazdej - nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w nr 1 im. H. Cegielskiego w Pile. Administrator platformy Moodle, autor kursów i prowadząca kursy elearningowe. Prowadzi szkolenia i warsztaty w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych oraz elearningu.

Małgorzata Pieczora - nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w nr 1 im. H. Cegielskiego w Pile. Administrator platformy Moodle, autor kursów i prowadząca kursy elearningowe. Po godzinach ...informatyk rozwijający zainteresowania w zakresie tworzenia witryn internetowych.

Karolina Skotarczak - Dobrzyńska - informatyk, nauczyciel, obecnie dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej - Curie w Złotowie.