Moodle 3.2 wydane!
środa, 07 grudzień 2016 02:59

Moodle 3.2 wydane!

Napisał
Stało się :) Urodziło się wydanie Moodle 3.2! Martin Dougiamas napisał na oficjalnej stronie moodle.org, że jest szczęśliwy z wydania nowej wersji Moodle 3.2. Ta nowa wersja jest kolejnym dużym krokiem do przodu dla naszego projektu open - source. Jestem dumny z tego, w jaki sposób cała nasza społeczność, setki programistów i użytkowników Moodle pracowali nad rdzeniem Moodle, aby utrzymać naszą wspólną misję najlepszej platformy do zarządzania nauką na planecie. Piękne słowa :)
VII MoodleMoot2016
piątek, 04 marzec 2016 11:13

VII Polski MoodleMoot2016

Napisał
Znamy już termin, program i prezenterów konferencji!MoodleMoot to najważniejsze spotkanie miłośników Moodle w Polsce. Podobne coroczne imprezy odbywają się także w innych krajach.Organizatorzy ogłosili temat przewodni tegorocznego MoodleMoot Polska.Tematem przewodnim będzie…
Przegląd darmowych szablonów dla Moodle 3
sobota, 13 luty 2016 12:14

Przegląd darmowych szablonów dla Moodle 3

Napisał
Cieszymy się od kilku dobrych tygodni nową rodziną Moodle 3. Deweloperzy standardowo z pewnym opóźnieniem udostępniają dodatkowe pluginy, w tym darmowe szablony. 1. Aardvark Chyba jako pierwszy ukazał się Aardvark. Jest on moim ulubionym szablonem od lat wykorzystywanym na Szkole Moodle. Obecnie ten szablon „odziedziczyła” platforma Szkolenia Online.
Dlaczego Moodle?
sobota, 03 styczeń 2015 04:50

Dlaczego Moodle?

Napisał
To jest bardzo dobre pytanie, na które staram się odpowiedzieć od dłuższego czasu. Staram się przekonać samego siebie, że rozwiązanie jest słuszne. Staram się przekonać innych, że wybór platformy Moodle jest trafiony.Miałem to szczęście lub nieszczęście, że pierwsze moje spotkanie z platformą elearningową było skokiem na głęboką wodę. W 2005 roku miałem możliwość poznania, a później pracy na platformie profesjonalnej i komercyjnej.